گل آنتوریوم

بدون گلدان
اتمام موجودی
انتخاب رنگ
قیمت : 150,000 تومان قیمت برای شما: 127,500 تومان

مشخصات محصول انتخابی شما

گل آنتوریوم
  • حمل و نقل رایگان
  • 100% تضمین بازگشت پول
  • پشتیبانی آنلاین 24/7
  • 100% تضمین بازگشت پول
  • پشتیبانی آنلاین 24/7

معرفی اجمالی محصول

گل آنتوریوم

خاک: نیتز به خاک با زهکش خوب دارد و ترکیب خاک برگ و ماسه و کوکوپیت برای رشد گل آنتوریوم مناسب می باشد.

نیاز نوری:

آنتوریوم جزو گیاهان آپارتمانی است و تابش مستقیم خورشید را اصلا دوست ندارد، نور غیر مستقیم برای نگهداری این گیاه مناسب است.
گیاه را در مجاورت پنجره قرار دهید تا از نور غیرمستقیم خورشید برخوردار شود.

نیاز تغذیه ای:

به منظور تقویت گل آنتوریوم می توانید ماهی دو بار از کود گل های زینتی استفاده کنید. در فصل پاییز و زمستان گل آنتوریوم نیازی به کوددهی و تغذیه ندارد.

نیاز رطوبتی: نیاز رطوبتی بالایی دارد و برای تامین رطوبت مورد نیاز در زیر گلدانی آب بریزید، سنگریزه روی آن قرار دهید و در زیر گلدان قرار دهید. (محیط جزیره ای). در فصل های گرم سال (بهار و تابستان) هفته ای چند بار برگهای گیاه را با اسپری آب غبارپاشی نمایید. در فصل های سرد سال میزان غبارپاشی را کاهش دهید.

تکثیر: جهت تکثیر و ازدیاد گل آنتوریوم می توانید بذر آن را بکارید و یا از تقسیم بوته و انتقال پاجوش ها به گلدانی دیگر استفاده نمایید.

نمایش بیشتر
نمایش کمتر
5 5 8 Product

مشخصات فنی گل آنتوریوم

  • خاک گیاه را لمس کنید، هر زمان خاک خشک شده بود بهترین زمان برای آبیاری آنتوریوم می باشد. از آبیاری بیش از حد آنتوریوم پرهیز نمایید و در فصل سرد آبیاری را کاهش دهید.
  • آنتوریوم جزو گیاهان آپارتمانی است و تابش مستقیم خورشید را اصلا دوست ندارد، نور غیر مستقیم برای نگهداری این گیاه مناسب است. گیاه را در مجاورت پنجره قرار دهید تا از نور غیرمستقیم خورشید برخوردار شود.
  • نیاز رطوبتی بالایی دارد و برای تامین رطوبت مورد نیاز در زیر گلدانی آب بریزید، سنگریزه روی آن قرار دهید و در زیر گلدان قرار دهید. (محیط جزیره ای). در فصل های گرم سال (بهار و تابستان) هفته ای چند بار برگهای گیاه را با اسپری آب غبارپاشی نمایید. در فصل های سرد سال میزان غبارپاشی را کاهش دهید.

لیست نظرات

تا کنون نظری ارسال نشده است.

شما هم می توانید درباره این کالا نظر بدهید

امتیاز:

محصولات مرتبط

محصولی یافت نشد